www.cvonline.hu

Hang és fény technikus

  • A hirdetés 1064 napja lejárt

 Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, öt szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • A l’Occhio di Stile étterem és az il Bacio di Stile luxus üzletház eseményeinek teljes körű technikai felügyelete,
  • A beépített és mobil hangrendszer biztonságos és szakszerű üzemeltetése,
  • A beépített fény és vetítéstechnika biztonságos és szakszerű üzemeltetése,
  • Fellépőkkel, közreműködőkkel technikai egyeztetések menedzselése,
  • Az il Bacio di Stile rendezvényekért felelős csapatával folyamatos egyeztetések,
  • Az il Bacio di Stile saját karbantartóival és IT menedzsmentjével folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés,
  • Nagyobb rendezvényeket megelőző egyeztetéseken való részvétel, aktív közreműködés,
  • Proaktivitás és tanácsadói szerepkör a rendezvények technikai hátterével kapcsolatban,
  • Felmerülő ad hoc jellegű problémák kezelése,
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Hangtechnika: digitális Roland keverők ismerete, EclerNet szoftver és hardverek ismerete, zenekar hangosítási tapasztalat,
  • Fénytechnika: DMX rendszer ismerete, Nicolaudie rendszer ismerete, ESA szoftver magabiztos használata,
  • Nagyfokú rugalmasság és problémamegoldó készség,
  • Vetítéstechnika: videó vágási, konvertálási tapasztalat és szoftverismeret,
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés, pontosság, rugalmasság.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő