www.cvonline.hu

HALPULTOS (6787)

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Budapesti multinacionális partnerünk számára keresünk
Halpultosokat
2 műszakos munkarendbe.

Feladatok:
•Halfeldolgozás
•Halárusítás

Elvárások:
•Halfeldolgozásban szerzett tapasztalat, akár hobbi szinten is
•Büntetlen előélet
•Munkavégzés 2 műszakban
•Hobbi horgászok is jelentkezhetnek

Munkavégzés helye:
•Budapesten és Pest megyében is lehetséges (Óbuda, Budaörs, Budakalász, Dunakeszi)

A decemberben ledolgozott óráit, még az ünnepek előtt kifizetjük!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyban kérjük, jelölje meg: „Halpultos”