www.cvonline.hu
Hálózatüzemeltető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 866190
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Ügyfelek adatközpontjainak hálózatüzemeltetése   (incidens, change, problem, request management)
  • Problémamegoldás incidensek alapján
  • Hálózattal kapcsolatos projektekben való részvétel
  • Készenlét ellátása
  • Incidensek, problémák dokumentálása
  • Jelentések készítése

Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség előny, de nem   elvárás (hálózati specializáció)
  • CCNA szintű tudás (1-2 év hálózatüzemeltetésben   eltöltött idő előny, de nem elvárás)
  • Windows, Linux, Microsoft Office, Cisco Előny:   Checkpoint, Juniper, F5, ADVA
  • § Középszintű angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Önálló, kezdeményező, rugalmas
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Erős tanulásra való hajlam
  • Proaktív

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81722

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen