www.cvonline.hu
Hálózatüzemeltető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 845089
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részvétel az egyik TOP ügyfél hálózatüzemeltetésében - annak teljes körő átlátása és ismerete
  • "single-point-of-contact" bármilyen, az adott ügyfél hálózatára vonatkozó technikai kérdés esetén
  • A mindennapi tevékenységek napi szintű koordinálása (Incident, Change, Problem)
  • A teljes ügyfélhálózattal kapcsolatos átfogó technikai támogatás nyújtása a megoldócsoportoknak (Service Desk, 2nd line stb.)
  • Aktív részvétel projektekben - hálózatbeli változtatások (change, design stb.) szakmai koordinálása
  • Incidensmegoldó csoport (Service Desk) napi szintű technikai támogatása a hibák gyors elhárítása érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatika szakirány, hálózat specializáció előny)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • CCNP szintű szaktudás - oklevél nem feltétel
  • Hálózatüzemeltetésben és hibaelhárításban szerzett tapasztalat mindenképpen előny
  • CISCO ismeretek (CCNP oklevél előny)
  • MS Windows, MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Alapszintű Juniper ismeret előny Linux ismeret előny
  • Erős hálózati alapismeretek
  • Magas problémafelismerő és -megoldó készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81555

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen