www.cvonline.hu

Hálózatüzemeltetési mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.08.03.
Hirdetés azonosító: 1044437

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk Magyarország egyik legnagyobb távközlési szolgáltatója, mely innovatív és minõségi telekommunikációs szolgáltatásokat nyújt lakossági és vállalati ügyfelek részére. Ügyfelünk budapesti csapatába keresünk Hálózatüzemeltetési mérnököt.

Feladatok:

A pozícióban a következő feladatokat kell ellátni:
- Hálózat kapacitás figyelése
- rendszerek üzemeltetése
- Hibaelhárítás
- Műszaki erőforrások optimalizálása
- Kiesések minimalizálása
- Új eszközök és szolgáltatások bevezetése
- Készenléti feladatok ellátása

Elvárások:

- 2 év tapasztalat adat és átvitel technikai rendszer és hálózat üzemeltetésében
- Adat és átvitel technikai eszközök mérnöki szintű ismerete
- Fizikai hálózatok jellemzőinek ismerete
- SDH optikai rendszerek üzemeltetési szintű ismerete
- WDM optikai rendszerek üzemeltetési szintű ismerete (DWDM, CWDM)
- IP ismeretek
- Adat és átviteltechnikai műszerek ismerete és alkalmazása

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér
- Hosszútávú szakmai lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a