www.cvonline.hu
Hálózattechnikai design rendszermérnök (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 906727
lejárt
FELADAT

Cégünkről

AZ IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

Fő kötelezettségek:

  • Tehetséges és elkötelezett személyeket keresünk a T-Systems Hálózattechnikai design rendszermérnök (NTDA) karrierútjába.
  • A sikeres jelentkezőknek egy gyors tempójú, dinamikus környezetben kell helyt állniuk, ahol a kulcs az energia és a lelkesedés.
  • A Hálózattechnikai design rendszermérnök lényegi részét képezi egy dinamikus csapatnak, így mi is ilyen tapasztalt személyeket keresünk.
  • Napi szinten kell kapcsolatot tartani belső és külső érintettekkel, így a hitelesség és a kiváló kommunikációs készség létfontosságú.
  • A tapasztalt NTDA felelősségi körébe tartozik a T-Systems ügyfelei számára globális hálózatok tervezése, kiépítése és üzemeltetése.
  • Továbbá részt vesz a személyre szabott ügyfélmegoldások technikai standardjainak tervezésében és létrehozásában, biztosítva a létrehozott szolgáltatás szerződésben foglalt követelményeinek és költségvetésének megvalósulását.

Feladatok:

Technikai kivitelezés:

  • Tervezésen és tervezési ciklusokon belüli tevékenységek vállalása, az ügyfél elégedettségének biztosítása érdekében.
  • Tervek és dokumentációk fejlesztése kezdeti roll-outok, mozgások, hozzáadások és változások számára.
  • Hálózati ügyféldokumentumok érvényesítése és jóváhagyása.
  • Junior NTDA-k mentorálása a csapaton belül, szakmai és kivitelezési támogatás nyújtása.

Kapcsolatok menedzsmentje:

  • Hatékony válaszadás a belső/ügyfélkérésekre.
  • Teljesítmény visszajelzések gyűjtése és egyeztetése.
  • Ügyfelek projektmunkájának senior szintű támogatása.

Kommunikáció:

  • A csapat informálása minőségi ügyekről, amelyek hatással lehetnek az ügyfél elégedettségére.
  • Kapcsolatot teremt minden belső/külső erőforrással a kivitelezési tevékenységekhez.
  • Hatékonyan kommunikálja a menedzsment felé a projektinformációkat.

 Elvárások

Kiváló technikai készségek és megalapozott hálózati design háttér, valamint multinacionális vállalati tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez. Valódi érdeklődés és bizonyított képesség szükséges közép és nagyméretű LAN/WAN és WiFi megoldások tervezésére, illetve átlátására a kiépítés és üzemeltetés során. A LAN technológiák és a gyártó berendezések (Cisco, Juniper, Hauwai) kiváló ismerete nélkülözhetetlen, csak úgy mint a routing és switching technikák és protokollok átfogó ismerete.

Az alábbiak ismerete szükséges:

  • Routing protokollok széleskörű ismerete EIGRP, OSPF, BGP
  • IP VPN, MPLS, ATM, Frame Relay, X.25, xDSL, Voice, VoIP, WLAN ismerete
  • Infrastruktúra szolgáltatások SDH, CWDM, DWDM

Kiváló kommunikációs készség szükséges szóban és írásban, valamint a technikai információk világos prezentálása. Szükséges továbbá a kultúrákon átívelő munkavégzés, illetve egy mátrixszervezetnél szerzett tapasztalat. Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre, utazási hajlandóság. Folyékony angol nyelvtudás.

 Amit ajánlunk

• Versenyképes fizetési és juttatási csomag
• Fiatal és barátságos csapat
• Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
• Cégen belüli előrelépési lehetőség
• Ergonomikus, modern munkakörnyezet

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs