Hálózattechnikai design rendszermérnök (Debrecen/Budapest/Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 825832
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Tehetséges és elkötelezett   személyeket keresünk a T-Systems Hálózattechnikai design rendszermérnök   (NTDA) karrierútjába.
  • A sikeres jelentkezőknek egy gyors   tempójú, dinamikus környezetben kell helyt állniuk, ahol a kulcs az energia   és a lelkesedés.
  • A Hálózattechnikai design   rendszermérnök lényegi részét képezi egy dinamikus csapatnak, így mi is ilyen   tapasztalt személyeket keresünk.
  • Napi szinten kell kapcsolatot   tartani belső és külső érintettekkel, így a hitelesség és a kiváló   kommunikációs készség létfontosságú.
  • A tapasztalt NTDA felelősségi körébe   tartozik a T-Systems ügyfelei számára globális hálózatok tervezése, kiépítése   és üzemeltetése.
  • Továbbá részt vesz a személyre   szabott ügyfélmegoldások technikai standardjainak tervezésében és   létrehozásában, biztosítva a létrehozott szolgáltatás szerződésben foglalt   követelményeinek és költségvetésének megvalósulását.

  • Technikai kivitelezés:
  • Tervezésen és tervezési ciklusokon   belüli tevékenységek vállalása, az ügyfél elégedettségének biztosítása   érdekében.
  • Tervek és dokumentációk fejlesztése   kezdeti roll-outok, mozgások, hozzáadások és változások számára.
  • Hálózati ügyféldokumentumok érvényesítése   és jóváhagyása.
  • Junior NTDA-k mentorálása a csapaton   belül, szakmai és kivitelezési támogatás nyújtása.
  • Kapcsolatok menedzsmentje:
  • Hatékony válaszadás a   belső/ügyfélkérésekre.
  • Teljesítmény visszajelzések gyűjtése   és egyeztetése.
  • Ügyfelek projektmunkájának senior   szintű támogatása.
  • Kommunikáció:
  • A csapat informálása minőségi   ügyekről, amelyek hatással lehetnek az ügyfél elégedettségére.
  • Kapcsolatot teremt minden   belső/külső erőforrással a kivitelezési tevékenységekhez.
  • Hatékonyan kommunikálja a   menedzsment felé a projektinformációkat.

Elvárások

Kiváló   technikai készségek és megalapozott hálózati design háttér, valamint   multinacionális vállalati tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez.   Valódi érdeklődés és bizonyított képesség szükséges közép és nagyméretű   LAN/WAN és WiFi megoldások tervezésére, illetve átlátására a kiépítés és   üzemeltetés során. A LAN technológiák és a gyártó berendezések (Cisco,   Juniper, Hauwai) kiváló ismerete nélkülözhetetlen, csak úgy mint a routing és   switching technikák és protokollok átfogó ismerete.

Az alábbiak   ismerete szükséges:

  • Routing protokollok széleskörű   ismerete EIGRP, OSPF, BGP
  • IP VPN, MPLS, ATM, Frame Relay,   X.25, xDSL, Voice, VoIP, WLAN ismerete
  • Infrastruktúra szolgáltatások SDH,   CWDM, DWDM

Kiváló   kommunikációs készség szükséges szóban és írásban, valamint a technikai   információk világos prezentálása. Szükséges továbbá a kultúrákon átívelő   munkavégzés, illetve egy mátrixszervezetnél szerzett tapasztalat. Képesség   önálló és csapatban való munkavégzésre, utazási hajlandóság. Folyékony angol   nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy   magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el!

www.it-services.hu   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81077

PROFIL