Ez az állas inaktív

Hálózati ügyfélkapcsolati referens - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-2210)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.20.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1234120

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hálózati ügyfélkapcsolati referens

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-2210)

Feladatok:

  • Egységes külső-belső ügyfél információs rendszer üzemeltetése
  • Együttműködés és adatszolgáltatás az ügyfelek és társzervezetek részére
  • Ügyfél elégedettségi mutatók, panaszok elemzése

Időpont egyeztetés:

  • Rendelések időpont egyeztetése
  • Egyeztetés a koordinátorokkal a szabad kapacitásról
  • Ügyfélszolgálati irodával, szerelőkkel
  • Mérőellátottság nyomon követése, probléma esetén kezelése
  • Rendelések egyeztetése az ügyfélszolgálattal
  • Ügyfél elérhetőségi adatok szolgáltatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeret (MS Office, SAP)
  • Ügyfélközpontúság
  • Teljesítményorientált, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. az ország vezető energiaszolgáltatással foglalkozó partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű