www.cvonline.hu
Hálózati támogató munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2015.05.07.
Hirdetés azonosító: 926776
lejárt

Kommunikációs és informatikai technológiát szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat pécsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

Konfiguráció menedzsment: szabványosított IP-konfigurációfájlokat hoz létre és implementál az ügyfél IP-VPN hálózatai számára:

  • A projekt rendeléseket tisztázza a belső felhasználókkal
  • IP konfigurációs fájlokat hoz létre az ügyfél IP VPN hálózatain
  • Gerinchálózati konfiguráció-fájlokat alkalmaz
  • Az implementáció alatt dokumentálja a változásokat

Elvárások:

  • Magas szintű szakmai ismeretek (IT egyetemi diploma)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Standardizált munka rutinok és eljárások, általános tények, információk és / vagy az egyszerű eszközök, gépek, anyagok használatának ismerete
  • CCNA vagy CCNP minősítés előny
  • Szakmai tapasztalat előny
  • Technikai kompetenciák: - Ethernet, TCP / IP, DHCP, DNS, NAT, VPN, LAN / WAN - Cisco, Juniper Adminisztrációs ismeretek - MPLS / WAN / LAN menedzsment ismeretek, - informatikai ismeretek (MS Excel, Word, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos
  • Tanulási hajlandóság az IT Telekommunikáció területén

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.