Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Hálózati szerelő - Komárom-Esztergom megye

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.11.19.
Jelentkezési határidő: 2018.12.18.
Hirdetés azonosító: 2127426

Hálózati szerelő

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontúság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

 Feladatok:

  • Üzemzavar elhárítási feladatok
  • Hálózat bejárás, év első felében állapotfelmérés, második felében a feltárt hibák kijavítása
  • Karbantartási munkák végrehajtása
  • Kikapcsolási feladatok ellátása nem fizetőknél (lakossági-nem lakossági)
  • Készenlét tartása. (3 hetente 1 hét)

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás biztosítása, amely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
  • Modern eszközök és szerszámok használata
  • Technikusi/felsőfokú képzések támogatása
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok számára is
  • Költözés esetén albérleti támogatás (100 km felett)

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya
  • Komárom-Tata
  • Oroszlány-Kisbér
  • Esztergom-Lábatlan-Dorog

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. engergetikai szolgáltató partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Tata
Oroszlány
Kisbér
Esztergom
Lábatlan
Dorog
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre