www.cvonline.hu

Hálózati specialista

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.15.

Pozíció leírása / Job description

Komoly múltra visszatekintő telekommunikációs partnerünk várja hálózatai ismeretekkel rendelkező új munkatársait hálózati specialista pozíciókba.

Feladatok:

- hálózatüzemeltetéshez kötődő technikai problémák regisztrálása, elhárítása, megoldása
- ügyféligényeknek megfelelő támogatás hálózati problémák esetén
- összetett, 1st line szintjén már nem megoldható problémák technikai kezelése, javítása
- javaslattétel a csoportvezetők felé folyamatoptimalizálása
- aktív kapcsolattartás beszállítókkal, harmadik felekkel, biztosítandó a szolgáltatások megfelelő színvonalát

Elvárások:

- magabiztos erős középfokú angolnyelvtudás
- Cisco hálózati ismeretek (CCNA, CCNP minősítés előnyt jelent)
- LAN/WAN ismeretek
- eredmény-orientált személyiség
- ügyféligények folyamatos nyomon követése
- Juniper, ADVA, Avaya, Ipanema ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- központi elhelyezkedésű iroda
- modern, dinamikus munkakörnyezet
- technikai/nyelvi tréningek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -