www.cvonline.hu

Hálózati Rendszermérnök

  • A hirdetés 420 napja lejárt

B37B37HR

A magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora keres kiváló szakemberei körébe további kollégákat hálózati rendszermérnök pozícióba.

Feladatok:

  • Projektek figyelemmel kísérése az elejétől a végéig
  • Hálózati technológiák bemutatása, pre-sales tevékenység
  • Hálózatok tervezése, kivitelezése és implementálása
  • Hálózatüzemeltetés, üzemeltetés támogatás
  • Hang-adat integráció

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • CCNA vagy azzal egyenértékű tudás
  • Angol szaknyelv ismerete (elsősorban írásban fontos, angol nyelvű vizsgák letételére alkalmas nyelvtudás)
  • Hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Routerek, switchek termékismerete (CISCO, HP)
  • Feladatorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos és fegyelmezett munkavégzés
Előny:
  • CISCO UC vagy AVAYA IP Office ismerte előny
  • CCNP/CCNP Voice vizsga
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakirányú vizsgák finanszírozása
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Kreatív, rugalmas munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol