www.cvonline.hu

Hálózati Rendszermérnök

  • A hirdetés 771 napja lejárt

  Magyar tulajdonban lévő, IT Otsourcing-gal foglalkozó partnerünk csapatába keresünk tapasztalt Hálózati Rendszermérnököket.

  • hálózatok tervezésében, építésében való közreműködés
  • hálózat üzemeltetés
  • új módszerek és technológiák bevezetése
  • terméktámogatás
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat (switching és routing)
  • CCNA vagy CCNP (Switching&Routing) minősítés
  • további gyártói minősítések hálózati területről előnyt jelentenek (Cisco, HP, DELL)
  • előnyt jelent MCSE vagy MCITP minősítés
  • üzemeltetési módszerek ismerete előnyt jelent
  • mobilitás
Amit kínálunk:
  • versenyképes fix jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika