www.cvonline.hu

Hálózati rendszermérnök

  • A hirdetés 1131 napja lejárt

Egy évtizede a hazai középvállalatok egyik meghatározó telekommunikációs és IP telefóniás rendszer és eszköz szállítója. Magyar tulajdonú középvállalkozás vagyunk - kollégáink barátaink is egyben. Nincsenek unalmas semmitmondó meetingek, beképzelt kisfőnökök, fölösleges papírmunka.
A Cisco legújabb kollaborációs megoldásait, technológiáit visszük ügyfeleinknek nap mint nap. Idén augusztustól Nagytarcsára költözünk ahol új 320 nm-es telepelyünkön már húsz munkatársnak kínálunk munkahelyet.

Főbb feladatok, munkák:

  • középvállalti környezetben, Cisco LAN / WIFI hálózatok és kollaborációs (voice, video, IM) rendszerek helyszíni telepítése (csapatban, rutinos vezetővel)
  • Cisco LAN / WIFI hálózatok és kollaborációs rendszerek üzemeltetése távolról
  • bejövő hibajegyek megoldása SLA-n belül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább három év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • legalább CCNA/P vagy azzal egyenértékű LAN hálózatos tudás
  • legalább középfokú valamilyen műszaki jellegű végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • légy gyakorlatias, problémamegoldó, ambíciós, tanulni és fejlődni akaró
  • angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali kezdés
  • bármilyen programozási ismeret
  • linux alapú rendszerek, illetve
  • Linux alapú szerveralkalmazások ismerete (Asterisk, DHCP, DNS, SMTP, LDAP, stb.),

Amit kínálunk:

  • három hónap próbaidő után garantált béremelés
  • Cisco certifikációk céges támogatással (CCNP, CCNA Voice, stb.)
  • külföldi továbbképzések
  • mobiltelefon (Samsung S4),
  • notebook,
  • céges autó kizárólagos használtra (magáncélra is)
  • munkába járás költségtérítése
  • előrelépési lehetőség (telepítés vezető, support vezető)
  • saját IT labor
  • céges konditerem használata a telephelyen belül
  • tágas munkaterület, csocsó asztal, pihenő
  • vidéki jelentkezők számára szállást biztosítunk

Egyéb információ az állásról:

  • Nemdohányzó munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs levelét küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol