www.cvonline.hu

Hálózati Rendszermérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 808700

Ügyfelünk, a hazai szoftverfejlesztési és hálózatfejlesztési piaci egyik meghatározó alakja új, dinamikus kollégát keres Hálózati Rendszermérnök pozícióba.

Feladatok:
  • hálózatok tervezése, építése, dokumentálása
  • hálózat üzemeltetés technikai támogatása
  • új módszerek és technológiák bevezetése tanácsadás, terméktámogatás
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 2 év tapasztalat (switching és routing és DataCenter networking)
  • CCNA, CCNP minősítés
  • további gyártói minősítések hálózati területről előnyt jelentenek (Cisco, HP, DELL)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsi
  • fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • ügyfélorientált gondolkodás
Előny:
  • MCSE-MCSA vagy MCITP minősítés
  • üzemeltetési módszerek ismerete
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • versenyképes fix jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió