www.cvonline.hu

Hálózati rendszermérnök

  • A hirdetés 1381 napja lejárt

 MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

 munkakörbe

Feladatok:

  • Nagyvállalati IT környezetben hálózati- és határvédelmi tervezési és üzemeltetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Cisco Certified Network Professional Security (CCSP)
  • Symantec Technical Specialist (SEP)
  • Zorp Professional, Cisco ASA, Netfilter, MS TMG, VPN technológiák ismerete
  • Symantec Endpoint Protection szerver oldali infrastruktúra ismerete
  • VMware, Hyper-V virtualizációs technológiák ismerete
  • Linux operációs rendszer ( SLES, RedHat, Debian, Oracle Linux ) ismeretek
  • Python, Perl, PHP ismeretek
  • Apache, IIS webszerverek, Drupal ismerete
  • MS Office 2010 (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Visio ), MS Project felhasználói ismeretek
  • Kiváló írásbeli kommunikációs képesség
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai)
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

Előny:

  • Nagyvállalati környezetben hálózati rendszermérnök kompetencia területeken szerzett legalább 3 év gyakorlat
  • CISA vagy CISP vagy ISO 27001 auditor minősítés
  • IT biztonsági területen szerzett több éves gyakorlati tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő