www.cvonline.hu

Hálózati rendszermérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 589667

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk egy komáromi székhelyű gyártó vállalat. Jelenleg egy hosszabb távú projekt munkára keresnek Hálózati rendszermérnök munkatársat.

Feladatok:

- Komplex informatikai rendszerek fejlesztése, tervezése, megvalósítása.
- Rendszerek további bővítése, üzemeltetése, felmerülő hibák elhárítása.
- Hálózat tervezése, konfigurálása, üzemeltetése, esetlegesen felmerülő hibák elhárítása.
- Az IT csapattal együttműködve a rendszer felhasználóinak támogatása, valamint az eszközpark karbantartása.

Elvárások:

- legalább 5 éves gyakorlat Cisco hálózati eszközök, hálózatok üzemeltetése, támogatása területén
- CCNA és Cisco Routing and Switching Solutions Specialist vizsgák
- Linux és Windows rendszerek ismerete
- főiskolai/egyetemi végzettség előnyt jelent
- középfokú angol nyelvtudás
- csapatjátékos attitűd
- nagy teherbírás

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- fejlődési lehetőség
- korszerű technológiák megismerésének lehetősége

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a