www.cvonline.hu

HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.08.
Hirdetés azonosító: 1083357

Az infokommunikációs piac meghatározó szereplője számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hálózati- és kommunikációs hardver-, szoftver rendszerek üzemeltetése
  • Hibabejelentések és változáskérelmek megoldása távoli és helyszíni beavatkozással
  • Munkaidőn kívül rendszeres készenléti szolgálat
  • Kommunikációs hálózatok és biztonsági rendszerek tervezése és telepítése
  • Hálózat- és rendszer-felügyeleti megoldások fejlesztése, telepítése, üzemeltetése
  • Rendszerdokumentációk készítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki, informatikai felsőfokú végzettség – pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk
  • Cisco eszközök ismerete (CCNA minősítés vagy azzal egyenértékű tudás)
  • LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, NAT, DHCP, TCP/IP hálózati ismeretek
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Linux szerverkörnyezet ismerete
  • Problémamegoldó, rendszerszemléletű gondolkozás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vidéki kiküldetések vállalása

Előnyt jelent

  • Érvényes szakirányú vizsgák
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Microsoft megoldások ismerete
  • Felügyeleti megoldások ismerete
  • Esetleg saját gépkocsi

Amit megbízónk nyújt

  • Önképzés és minősítő vizsgák letételének támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, notebook, gépkocsi)
  • Jellemzően kötetlen munkaidő, jó munkatársi együttműködés

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK, Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

IT / Informatika

Régió