www.cvonline.hu

Hálózati Rendszermérnök

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

munkatársat keres szoftverfejlesztéssel és rendszerüzemeltetéssel foglalkozó partnere részére.

Feladatok:

• Hálózati infrastruktúra üzemeltetése.

• Tűzfalak és felügyeleti alkalmazások üzemeltetése.

• Dokumentációk készítése, karbantartása.

• Eseménynaplók elemzése.

• Problémák, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok előkészítése.

• Új rendszerek bevezetésében való részvétel.

Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség.

• Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 év tapasztalat.

• Erős hálózati (TCP/IP, switching/routing) ismeretek.

• Hálózatbiztonsági (tűzfalak, IPS/IDS) ismeretek.

• Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet.

• Rugalmasság, terhelhetőség, alaposság.

• Angol nyelvű dokumentáció olvasása és használata

Előnyök:

• Cisco és Juniper eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

• Terhelés elosztók üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

• Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

• Unix/Linux ismerete, használata.

• SNMP alapú monitoring rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

• Script nyelvek ismerete.

• SAN hálózat alapismeretek.

• Adatbázis alapismeretek.

• Távközlési ismeretek.

• Releváns szakmai vizsgák, tanfolyamok.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika