www.cvonline.hu

Hálózati Rendszermérnök

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

munkatársat keres ipari hálózati elemek forgalmazásával foglalkozó megbízója részére.

Feladatok:

• A cég által képviselt ipari hálózati termékek támogatása (Ipari kivitelű switchek, routerek, mobil kommunikációs és WLAN eszközök, I/O egységek és számítógépek tesztelése, tesztkörnyezetek, hálózatok felállítása)

• Support nyújtása az ügyfelek számára, szükség esetén a gyártóval történő egyeztetéssel (angolul)

• A meghibásodott termékek garanciális ügyintézésének lebonyolítása

• Hálózati rendszertervek véleményezése

• Pre-Sales tevékenység és ügyfelek oktatása

Elvárások:

• Villamosmérnöki vagy informatikai mérnöki végzettség

• 1-2 év szakmai tapasztalat rendszermérnöki területen

• Hálózati protokollok ismerte

• Layer 2 és Layer 3 hálózati ismeretek

• Automatizálási ismeretek (PLC, Scada)

• B kategóriás jogosítvány

• Önálló munkavégzés

• Ügyfél orientált gondolkodás

• Jó konfliktuskezelés

Amit kínálunk:

• a tapasztalt csapat támogatása

• folyamatos képzés, tréningek

• sokrétű, kihívásokkal teli munkakör egy folyamatosan fejlődő iparágban, innovatív termékekkel

• hosszú távú fejlődési lehetőség egy innovatív középvállalatnál versenyképes fizetéssel és kiváló munkakörnyezettel

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika