www.cvonline.hu

Hálózati Rendszergazda

  • A hirdetés 319 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. Informatikai Igazgatósága

munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Biztosítja a munkatársak munkavégzéséhez szükséges informatikai eszközöket, szoftvereket, szükség esetén beszerzi azokat
  • Beállítja/letiltja a dolgozók felhasználói jogosultságait, e-mail címeit
  • Biztosítja az informatikai rendszer zavartalan működését, elhárítja az esetleges hibákat
  • Részt vesz az informatikai és biztonsági rendszerek összehangolásában
  • Részt vesz az irodai programcsomagok felhasználói képzésében
  • Biztosítja a központi szerver működését, szükség szerint fejleszti azt
  • Javaslatot tesz informatikai fejlesztésekre, ajánlatokat kér be, előkészíti azokat a döntéshozáshoz

Elvárások:

  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Cisco hálózati eszközök ismerete
  • VPN technológiák
  • vmWare virtualizációs és Windows server hálózati ismeretek

Előny:

  • F5 LTM, ASM ismeretek
  • Aruba Wifi rendszer ismeretek
  • Cisco és Avaya IP telefonközpont ismeretek

Egyéb:

  • Középfokú angol szakmai nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

A fényképes pályázatokat (szakmai önéletrajz „Hálózati rendszergazda” jeligével), fizetési igény megjelölésével, 2016. június 30-ig a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő