www.cvonline.hu

Hálózati rendszer mérnök (Debrecen) (INTS/4/1)

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező IT infrastruktúra mérnököt.

Feladatok:

  • Felhasználók napi szintű támogatása
  • Nyomtatók, terminálok és egyéb berendezések telepítése, konfigurálása, karbantartása, ellenőrzések elvégzése
  • Felmerülő problémák kezelése, nyomon követése
  • Informatikai eszközök, szoftverek nyilvántartásában való részvétel
  • Szolgáltatások, eszközök, folyamatok fejlesztése, javaslatok kidolgozása
  • Informatikai projektek támogatása
  • Szoros együttműködés a szervezet IT csoportjaival és külső szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű informatikai ismeret és gyakorlat (Windows 7, Windows 2008 szerver és újabb operációs rendszerek ismerte, Active Directory, DNS, Group Policy, PC és szerver hardver ismeret HP/Dell hardver platformokra)
  • Középszintű ITIL v3 ismeret
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság

Előny:

  • Termelő, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • HelpDesk tapasztalat vagy informatikai üzemeltetési tapasztalat
  • Vmware, adattárolás, adatmentés, IP és vezeték nélküli hálózatok, infrastruktúra üzemeltetés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + készenléti pótlék + cafeteria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő