www.cvonline.hu

Hálózati Projekt Mérnök

  • A hirdetés 485 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO) Ügyfélszolgálati csoportja

munkatársat keres.

 Elvárt szakmai ismeretek, képességek:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Analitikus gondolkodás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Adatkommunikációs protokollok (TCP/IP) ismerete
  • WAN hálózat tervezésben, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Cisco hálózati eszközök ismerete
  • Projektvezetési képesség, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Windows rendszer ismeretek
  • Linux rendszer ismeretek
  • Cisco és egyéb kapcsolódó gyártói minősítés
  • Switching és routing ismeretek
  • Hálózatbiztonsági technológiák ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Informatikai vagy villamosmérnöki szakirányú végzettség
  • Pénzintézeti IT területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves tapasztalat nagyvállalati környezetben

Feladatkör:

  • Adathálózati WAN infrastruktúra üzemelésének támogatása, adminisztrációja
  • Aktív támogatás fejlesztésekben, projektekben, új megoldások kialakítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal, dokumentáció készítés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fizetési igénye megjelölésével, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelige megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna