www.cvonline.hu

HÁLÓZATI ÖNÁLLÓ SZERELŐ - K0000005651

Régió:

Győr-Moson-Sopron

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 778485
lejárt

  Megbízónk a magyar energiagazdaság fontos résztvevője és egyben Magyarország egyik legnagyobb vállalata. Beruházásaival, működésével nagymértékben hozzájárul a gazdaság és a társadalom fejlődéséhez. Büszkék arra, hogy sikereiket és az innováció terén elért fejlődésüket elsősorban munkatársaiknak köszönhetik. Kiválóan képzett csapatuk bővítésére új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

HÁLÓZATI ÖNÁLLÓ SZERELŐ

Feladatok:

  • Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat, helyszíni fogyasztásmérő hitelesítési vizsgálat
  • Nagyfogyasztói mérőhelyi munkák
  • Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése feljogosítás szerint
  • Közép feszültségű, kis feszültségű hálózatok karbantartása
  • Kis feszültség egyedi és csoportos hibaelhárítás, közép feszültség üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás, KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás
  • Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása
  • Kis feszültség- feszültésg alatti munkavégzés
  • Készenlét ügyelet tartása vezénylés szerint

Elvárások:

  • Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű WINDOWS és MS Officehasználat, elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használata
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam
  • KIF FAM
  • FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek
  • F1 feljogosítás
  • B kategóriás jogosítvány
  • A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • ENERGIA IPAR: Áramszolgáltatás

Egyéb információk:

  • Kérjük, hogy az önéletrajzában jelöljön meg egy vagy több referenciaszemélyt névvel és telefonos elérhetőséggel!
  • A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.
  • Kérjük, ha a kiválasztás során fizikai vagy kommunikációs akadálymentesítést igényel, ezt mindenképpen jelezze pályázatában!
  • Jelentkezési határidő:
  • 2014.03.30

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Mérnök / Műszaki, Energetika / Villamosság
Régió