www.cvonline.hu
Hálózati Munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.03.03.
Hirdetés azonosító: 905293
lejárt

Feladatok:

  • Hálózati eszközök felügyelete, konfigurálása,
  • Eseti hibaelhárítás, hibabejelentés, kapcsolattartás külsős partnerekkel,
  • Hálózattal kapcsolatos tervezési, telepítési munkák,
  • Dokumentációk készítése, karbantartása,
  • Részvétel az infrastruktúra oldali fejlesztési projektekben

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-2 szakmai tapasztalat
  • TCP/IP hálózatok, leggyakrabban használt hálózati protokollok alapos ismerete,
  • Gyakorlati tapasztalat routerek, switchek (Cisco, HP), vezetékes és WIFI hálózatok konfigurálásában és üzemeltetésében
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előny a CCNA vagy ICND minősítés, Windows XP/7, Server 2003/2008 rendszergazdai ismeretek, UNIX/LINUX ismeretek, Webszerver adminisztrátori ismeretek, IDS/IPS, tűzfal ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos, modern munkakörnyezet.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.