www.cvonline.hu
Hálózati munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.20.
Hirdetés azonosító: 1103693
lejárt

Különböző senioritású kollégákat keresünk hálózati munkatárs pozícióra multinacionális partnercégünk Budapesti központjába.

Feladatok:

  • Hálózati eszközök felügyelete, konfigurálása
  • Eseti hibaelhárítás, hibabejelentés, kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Hálózattal kapcsolatos tervezési, telepítési munkák
  • Dokumentációk készítése, karbantartása
  • Részvétel az infrastruktúra oldali fejlesztési projektekben

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Villamormérnök, Informatikus stb.)
  • 1-5 év szakmai tapasztalat
  • TCP/IP hálózatok, leggyakrabban használt hálózati protokollok alapos ismerete,
  • Gyakorlati tapasztalat routerek, switchek (Cisco, Juniper, Avaya, Huawei), vezetékes és WIFI hálózatok konfigurálásában és üzemeltetésében
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • CCNA, CCNP
  • CCDA, CCDP
  • ICND
  • Windows XP/7, Server 2003/2008 rendszergazdai ismeretek
  • UNIX/LINUX ismeretek
  • Webszerver adminisztrátori ismeretek
  • IDS/IPS
  • Tűzfal ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.