www.cvonline.hu

Hálózati munkatárs (partnerség és hálózatosodás)

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

Hálózati munkatárs

(partnerség és hálózatosodás)

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-8/2013)

Feladatkör:

  • Modul menedzselését végző szakmai csoport és hálózat támogatása budapesti és megyeközponti székhelyeken történő munkavégzéssel;
  • A modul pályázati dokumentációjában vállaltaknak megfelelő, szabályszerű lebonyolításban való közreműködés;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, moduljelentések előkészítése, projektdokumentációk elkészítése, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Modul menedzsmentjéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, adatgyűjtések és lekérdezések ellátása;
  • Disszeminációt elősegítő proaktív, kreatív ötletek adaptálásának támogatása;
  • Rendezvények tervezése, generálása, szervezése, lebonyolítása;
  • Horizontális kapcsolattartás a tankerületekkel, köznevelési és társágazati intézményvezetőkkel, a hálózat további koordinátoraival, munkatársaival;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok, belső minőségbiztosítás működtetése, információmenedzsment, elszámolás-menedzsment stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Min. 3 év releváns tapasztalat,
  • Közösségszervezés, közösségépítés terén szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Civil szférában, partnerkapcsolatok kiépítésében való jártasság,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, mobilitás,
  • Problémamegoldó-képesség, ütemes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előny:

  • Jó rendszerező-képesség,
  • Pedagógus, művelődésszervezői végzettség, közösségfejlesztői képzettség
  • Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában, monitoring feladatokban, belső pályáztatásban, kommunikációs folyamatok menedzselésében, média, oktatás, civil együttműködések területén szerzett több éves munkatapasztalat.
  • Kiterjedt térségi kapcsolati háló intézményi, szervezeti, civil szférában

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest, megyeközpontok
  • 2015.09.30-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.09.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Hálózati munkatárs (partnerség és hálózatosodás) (KLIK/05/2022-8/2013)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő