www.cvonline.hu

Hálózati Mérnök

  • A hirdetés 751 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. azonnali belépéssel

munkatársat keres.

Elvárásaink leendő hálózati mérnök kollégánkkal szemben:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Analitikus gondolkodás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Adatkommunikációs protokollok (TCP/IP) rutinszerű ismerete
  • WAN hálózat tervezésben szerzett tapasztalat
  • Erős switching és routing ismeretek
  • Cisco hálózati eszközök konfigurációs szintű ismerete
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Informatikai biztonságtudatos gondolkodás
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Windows rendszergazdai ismeretek
  • Linux rendszergazdai ismeretek
  • Cisco és egyéb kapcsolódó gyártói minősítés
  • Hálózatbiztonsági tudatosság, technológiai ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Informatikai vagy villamosmérnöki szakirányú végzettség
  • Pénzintézeti üzemeltetési tapasztalat
  • Legalább 3 éves üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben

Feladatkör:

  • Adathálózati infrastruktúra üzemeltetése, adminisztrációja
  • Komplex hálózati rendszerek hibakeresése, hibaelhárítása
  • Aktív támogatás fejlesztésekben, projektekben, új megoldások kialakítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal, dokumentáció készítés
  • Készenléti rendszerben történő esetleges munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Budapesti székhelyű munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai előremenetel, fejlődés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fizetési igénye megjelölésével, kérjük, küldje el önéletrajzát HÁLÓZATI MÉRNÖK jelige megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator