www.cvonline.hu

Hálózati Mérnök

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

Banki rendszereket kiszolgáló informatikai társaság keres tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Analitikus gondolkodás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Legalább 3 éves üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Adatkommunikációs protokollok (TCP/IP) rutinszerű ismerete
  • WAN hálózat tervezésben szerzett tapasztalat
  • Erős switching és routing ismeretek
  • Cisco hálózati eszközök konfigurációs szintű ismerete
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Informatikai biztonságtudatos gondolkodás
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az ideális jelölt rendelkezik továbbá:

  • Windows rendszergazdai ismeretekkel
  • Linux rendszergazdai ismeretekkel
  • Cisco és egyéb kapcsolódó gyártói minősítéssel
  • Hálózatbiztonsági tudatossággal, technológiai ismeretekkel
  • Virtualizációs technológiák ismeretével
  • Informatikai vagy villamosmérnöki szakirányú végzettséggel
  • Pénzintézeti üzemeltetési tapasztalattal

Feladatok:

  • Adathálózati infrastruktúra üzemeltetése, adminisztrációja
  • Komplex hálózati rendszerek hibakeresése, hibaelhárítása
  • Aktív támogatás fejlesztésekben, projektekben, új megoldások kialakítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal
  • Készenléti rendszerben történő esetleges munkavégzés

Amit megbízónk kínál:

  • Budapesti székhelyű munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai előremenetel, fejlődés

Jelige: Hálózati mérnök

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fizetési igénye megjelölésével kérjük küldje el önéletrajzát, motivációs levelét a jelige megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő