www.cvonline.hu
Hálózati mérnök - Budapest (Referenciaszám: PJ1982)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.08.08.
Jelentkezési határidő: 2012.09.29.
Hirdetés azonosító: 435959
lejárt

Banki rendszereket kiszolgáló neves budapesti informatikai megbízónk megbízásából keresünk tapasztalat munkatársat az alábbiak szerint:

Hálózati mérnök - Budapest

Feladatok:
- Banki rendszereket kiszolgáló szerver infrastruktúra hálózati mérnöki feladatainak ellátása
- A területhez tartozó kommunikációs üzemvitel és fejlesztések megfelelő biztosítása.
- Központi LAN kommunikációs hálózatának tervezése, fejlesztése, üzemeltetése;
- Integráció WAN kommunikációs hálózatának tervezése, fejlesztése, üzemeltetése;
- Ügyfelek kommunikációs hálózatának tervezése, fejlesztése, üzemeltetése;
- Hálózati integrációs feladatok elvégzése;
- Hálózati eszközök konfigurálása;
- Hálózatfelügyeleti rendszer üzemeltetése;
- Kommunikációs ügyelet nyújtása;
- Hálózati rendszerelemek tesztelése;
- Kommunikációs üzembe helyezések támogatása;
- Társosztályok munkájának szakértői támogatása;
- Felhasználók támogatása.

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú képzettség
- Cisco és CheckPoint szoftver környezet tapasztalat - Cisco minősítés előny
- Adatkommunikációs protokollok (TCP/IP) rutinszerű ismerete
- Cisco router-ek és switch-ek konfigurációs szintű ismerete
- IP, VPN hálózat tervezésben, üzemeltetésben szerzett gyakorlat
- Windows/linux alapszintű rendszergazdai ismeretek
- A későbbi készenléti rendszerben történő munkavégzés vállalása
- Szakmai angol nyelvismeret (írás, olvasás szintjén)
- Határozott fellépés, proaktív személyiség
- Ügyfélcentrikus személyiség
- Jó kommunikációs képesség (kapcsolattartás a társterületekkel)
- Pontosság, precizitás
- Erkölcsi bizonyítvány

Előny:
- Levelezőrendszerek, webszerverek ismerete
- Hosszabb (minimum 3 éves) nagyvállalati informatikai környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai előremenetel, fejlődés
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Fiatal, dinamikus csapat

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a gabor.raffai@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.