www.cvonline.hu
Hálózati manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.24.
Hirdetés azonosító: 907319
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Budapesti székhelyű, állami tulajdonú szoftverfejlesztő és rendszerüzemeltető partnerünk számára keresünk munkatársat HÁLÓZATI MANAGER pozícióba, az alábbi feladatokra:

- HP ArcSight ESM SIEM rendszer üzemeltetése, rendszerbe érkező log-ok elemzése
- Websense Web Security Gateway Proxy rendszer üzemeltetése, konfigurálása, forgalmi naplók elemzése
- Biztonsági események felderítése, incidensek kezelése
- A bevezetendő DLP rendszer üzemeltetése
- Részt vesz az Event Management rendszer kialakításában

Egyéb feladatok:
- Hálózatbiztonsági szoftver (NAC) üzemeltetése
- Tűzfal üzemeltetés (Check Point, ALF, Juniper, stb.)

Követelmények
Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Hálózatok, IT security rendszerek üzemeltetésében és konfigurálásában való jártasság
- Hálózatbiztonsági rendszerek, proxyk működésének ismerete
- Tűzfalak üzemeltetésében való jártasság
- Szakmai angol nyelvű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
- Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
- ITIL ismeretek, tapasztalat
- Egyetemi vagy főiskolai szintű informatikai végzettség
- CCNA, CCNP vizsga
- Adatközpontban szerzett legalább 1-3 év üzemeltetői tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió