www.cvonline.hu

Hálózati infrastruktúraüzemeltetési szakértő

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Központ és fiókhálózat LAN/WAN/MAN/WiFi üzemeltetési feladatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása
  • IP telefon hálózatüzemeltetési feladatok elvégzése
  • Bejövő hibajegyek kezelése, megválaszolása SLA időn belül
  • Új hálózati eszközök tesztelése, kiválasztása
  • Bankon belüli kommunikációs feladatok egyeztetése
  • Adatszolgáltatás bankon belül
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel, munkájuk ellenőrzése

Követelmények:

  • Legalább 3 éves gyakorlat Cisco hálózati eszközök, hálózatok üzemeltetése, támogatása terén
  • Érvényes CCNA és/vagy CCNA Voice vizsga
  • Cisco ACS 5.x ismeret
  • QoS ismeret
  • EIGRP, OSPF, BGP routing protokolok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban is)
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Stressz tűrés
  • Önállóság és kezdeményezőkészség
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Rugalmas, lelkes és dinamikus személyiség
  • Hajlandóság alkalmankénti munkaidőn kívüli/hétvégi munkavégzésre (készenlét/túlóra)

Előnyt jelent:

  • ITIL alapok
  • Cisco CCNP minősítés

Jelentkezési határidő: 2016. december 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest