www.cvonline.hu

Hálózati infrastruktúraüzemeltetési szakértő

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Bank határvédelmi és biztonsági infrastruktúrájának üzemeltetése és fejlesztése
  • Új technológiák/megoldások implementálásában való aktív közreműködés
  • Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal és leányvállalatokkal
  • Problémák és incidensek elhárítása, felhasználói igények kiszolgálása munkaidőben és munkaidőn túl (készenléti rendszerben)
  • Változáskezelés munkaidőben és munkaidőn túl (alkalmilag)
  • Részvétel a banki és leányvállalati informatikai és biztonsági infrastruktúrát érintő projektekben, auditokban

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi szakirányú (informatikai vagy műszaki) végzettség
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • 2. generációs tűzfalak üzemeltetésében szerzett tapasztalat minimum 3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Folyamatközpontú munkavégzés
  • Szolgáltatói szemlélet
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • Juniper Networks Certificate Associate Junos (JNCIA) vizsga megléte
  • Check Point Security Administrator (156-215.77) vizsga megléte
  • Administering BIG-IP (Exam 101 - Application Delivery Fundamentals és Exam 201 - TMOS Administration) vizsga megléte
  • ITIL alapok
  • Cisco CCNA minősítés

Jelentkezési határidő: 2016. június 24.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő