www.cvonline.hu

Hálózati infrastruktúraüzemeltetési szakértő (tűzfal)

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Nyrt

Hálózati infrastruktúraüzemeltetési szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Bank határvédelmi és biztonsági infrastruktúrájának üzemeltetése és fejlesztése
  • Új technológiák/megoldások implementálásában való aktív közreműködés
  • Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal és leányvállalatokkal
  • Problémák és incidensek elhárítása, felhasználói igények kiszolgálása munkaidőben és munkaidőn túl (készenléti rendszerben)
  • Változáskezelés munkaidőben és munkaidőn túl (alkalmilag)
  • Részvétel a banki és leányvállalati informatikai és biztonsági infrastruktúrát érintő projektekben, auditokban

Követelmények:

  • főiskolai/egyetemi szakirányú (informatikai vagy műszaki) végzettség
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • 2. generációs tűzfalak üzemeltetésében szerzett tapasztalat minimum 3 éves tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • középszintű angol nyelvtudás
  • folyamatközpontú munkavégzés
  • szolgáltatói szemlélet
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • Juniper Networks Certificate Associate Junos (JNCIA) vizsga megléte
  • Check Point Security Administrator (156-215.77) vizsga megléte
  • Administering BIG-IP (Exam 101 - Application Delivery Fundamentals és Exam 201 - TMOS Administration) vizsga megléte
  • ITIL alapok
  • Cisco CCNA minősítés

Jelentkezési határidő: 2016. december 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest