www.cvonline.hu

Hálózati infrastruktúraüzemeltetési szakértő (MDM)

  • A hirdetés 117 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Hálózati infrastruktúraüzemeltetési szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A Bank mobile device management (MDM) infrastruktúrájának üzemeltetése
  • Mobiltelefon biztonsági technológiák tesztelése, értékelése, összehasonlítása
  • Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal és leányvállalatokkal
  • Problémák és incidensek elhárítása, felhasználói igények kiszolgálása munkaidőben és munkaidőn túl (készenléti rendszerben)
  • Változáskezelés munkaidőben és munkaidőn túl (alkalmilag)
  • Részvétel a banki és leányvállalati informatikai és biztonsági infrastruktúrát érintő projektekben, auditokban

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi szakirányú (informatikai vagy műszaki) végzettség
  • Legalább 1 éves gyakorlat Mobile Device Management infrastruktúra üzemeltetése, támogatása terén
  • Sandbox technológia ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat iOS, Android és Windows Phone platformokkal
  • Rooting és jail-break mechanizmusok ismerete
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • LDAP és Active Directory alapismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Folyamatközpontú munkavégzés
  • Szolgáltatói szemlélet
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • AirWatch vagy MobileIron MDM rendszer ismerete
  • ITIL alapok
  • Hálózati ismeretek

Jelentkezési határidő: 2016. december 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő