Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Hálózati Igazgató

Belász Kft
Hozzáadva 2012.03.27.
Hirdetés azonosító: 382147
lejárt

Az ország egyik vezető pénzügyi szolgáltatójaként cégünk
munkatársak jelentkezését várja az alábbi feladatkörökre:

    1 fő Hálózati Igazgató
Feladat:
•    Értékesítési feladatok koordinálása
•    Minőségi létszámgazdálkodás
Amit kínálunk:
•    professzionális háttér
•    Havi fix alapjuttatás ( 400 eFt) és eredményességi jutalék

4 fő Nyugdíj tanácsadó
Feladat:
•    ügyfeleink pénzügyi helyzetének elemzése, tanácsadás
•    a meglévő ügyfelek banki-biztosítási ügyeinek intézése
•    6 havi Gyakornoki program, kezdő 110 eFt
•    stabil megélhetés Önnek és családjának

Az ideális jelöltekkel szembeni elvárások :
•    Felső- vagy középfokú végzettség
•    Precizitás, önálló munkavégzés
Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Kiskőrös, Kiskunhalas, Kalocsa, Baja, Szekszárd, Paks, Bonyhád, Tamási és környéke lakhely.
Kérjük, hogy  juttassa el fényképes önéletrajzát
az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun, Tolna megye
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kereskedelem / Értékesítés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Tamási, Bonyhád, Szekszárd, Paks, ... Baja, Kalocsa, Kiskunhalas, Kiskőrös, Kiskunfélegyháza, Kecskemét

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése