www.cvonline.hu

Hálózati Igazgató, Nyugdíj Tanácsadó

  • A hirdetés 2040 napja lejárt

Az ország egyik vezető pénzügyi szolgáltatójaként cégünk munkatársak jelentkezését várja az alábbi feladatkörökre:

1 fő Hálózati Igazgató

Feladatok:

  • értékesítési feladatok koordinálása
  • minőségi létszámgazdálkodás

Amit kínálunk:

  • professzionális háttér
  • havi fix alapjuttatás (400 eFt) és eredményességi jutalék

4 fő Nyugdíj Tanácsadó

Feladatok:

  • ügyfeleink pénzügyi helyzetének elemzése, tanácsadás
  • a meglévő ügyfelek banki-biztosítási ügyeinek intézése

  • 6 havi Gyakornoki program, kezdő 100 eFt
  • stabil megélhetés Önnek és családjának

Az ideális jelöltekkel szembeni elvárások:

  • felső- vagy középfokú végzettség
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely, Lenti és környéke lakhely

Kérjük, hogy  juttassa el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre!