www.cvonline.hu
Hálózati Csatlakozás Specialista (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 906715
lejárt
FELADAT

Cégünkről

AZ IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

Konfiguráció menedzsment: szabványosított IP-konfigurációfájlokat hoz létre és implementál az ügyfél IP-VPN hálózatai számára:

  • A projekt rendeléseket tisztázza a belső felhasználókkal
  • IP konfigurációs fájlokat hoz létre az ügyfél IP VPN hálózatain
  • Gerinchálózati konfiguráció-fájlokat alkalmaz
  • Az implementáció alatt dokumentálja a változásokat

Elvárások

  • Magas szintű szakmai ismeretek (IT egyetemi diploma)
  • Felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Standardizált munka rutinok és eljárások, általános tények, információk és / vagy az egyszerű eszközök, gépek, anyagok használatának ismerete
  • CCNA vagy CCNP minősítés előny
  • Szakmai tapasztalat előny
  • Technikai kompetenciák: - Ethernet, TCP / IP, DHCP, DNS, NAT, VPN, LAN / WAN - Cisco, Juniper Adminisztrációs ismeretek - MPLS / WAN / LAN menedzsment ismeretek, - informatikai ismeretek (MS Excel, Word, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos
  • Tanulási hajlandóság az IT Telekommunikáció területén
PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...