www.cvonline.hu
Hálózati Csatlakozás Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 842898
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A projektrendeléseket tisztázza a belső felhasználókkal
  • IP konfigurációs fájlokat hoz létre az ügyfél IP VPN hálózatain
  • Gerinchálózati konfiguráció-fájlokat alkalmaz
  • Az implementáció alatt dokumentálja a változásokat

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség (IT egyetemi diploma)
  • A standardizált munka rutinok és módszerek, általános információk és/vagy berendezések, anyagok használatának ismerete
  • CCNA vagy CCNP oklevél előnyt jelent
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Ethernet, TCP/IP, DHCP, DNS, NAT, VPN, LAN/WAN ismeretek
  • Cisco, Juniper adminisztrációs ismeretek
  • MPLS/WAN/LAN menedzsment ismeretek
  • Alapszintű IT ismeretek (MS Excel, Word, Outlook)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos hozzáállás, képesség az IT telekommunikációs ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81498

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen