www.cvonline.hu
Hálózati Csatlakozás Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 576048
lejárt
FELADAT

Feladatok

IP-VPN hálózatok üzembe helyezése, felhasználó IP hozzáférésének létrehozása az ügyfél kérésére:

-hálózat kiépítés,

-hibaelhárítási forgatókönyv készítése,

-hibaelhárítás támogatása,

-működés tesztelése,

-hálózati dokumentáció elkészítése,

-change-ek dokumentálása a megvalósítási folyamat során.

Elvárások

-Szakmai ismeretek IT hálózatok területén

-Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent

-Ethernet, TCP/IP, DHCP, DNS, NAT, VPN, LAN/WAN ismerete

-Cisco, Juniper, MPLS/WAN/LAN Management ismerete

-MS Excel, Word, Outlook felhasználói ismerete

-Kiváló kommunikációs képesség

-Csapatjátékos személyiség

-Tanulásra való hajlam az IT telekommunikációs területén

-Felsőfokú angol nyelvtudás

-Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77956

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Hajdú-Bihar