www.cvonline.hu
Hálózati csatlakozás specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1115362
lejárt
YOUR TASK
  • IP-VPN hálózatok installálása, konfigurálása
  • A vállalat legújabb technológiákat alkalmazó eszközparkjának kiépítése, eszközcserék távoli támogatása
  • IP alapú hozzáférések implementációja ügyfélkérésre, elemei: eszközök tesztelése, hibakeresés, hibamegoldás, konfigurálás, tesztelés és dokumentálás
YOUR PROFIL
  • Legalább gimnáziumi, szakiskolai képesítés
  • Cisco & hálózatos tudás alapelvárás
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott, csapatjátékos személyiség
  • Folyamatos fejlődésre, tanulásra való igény
  • Alap szintű IT tudás (Excel, Work, Outlook)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Hálózati specialista

Randstad Hungary Kft.

Komoly múltra visszatekintő telekommunikációs p...
Hajdú-Bihar

Hálózati munkatárs

Trenkwalder Kft

Különböző senioritású kollégákat keresünk hálóz...
Budapest

Hálózati Munkatárs