www.cvonline.hu
Hálózati adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.02.23.
Hirdetés azonosító: 902588
lejárt

Kommunikációs és informatikai technológiát szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat pécsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az ügyfél SONUS SBC készülékeinek konfigurálása Lync környezetben és lokális telefónia hálozaton
  • Incident, Change és Problem Management a SONUS SBC készülélekkel kapcsolatosan
  • Együttműködés az ügyfél megoldócsapatával a Voice incidensek kezelésében és megoldásában

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tapasztalat TCP/IP, routerek, switchek, hubok, tűzfalak, domainek területén, DNS, DHCP, HTTP, SNMP és Subnetting VOIP signaling protocolok területén (pl. SIP/SIP-I)
  • Voice network ismeretek: Gatewayek, SBC-k és routing platform ismeretek
  • Telefónia hálózati ismeretek, ISDN, PBX, Digital Signal (DS1/T1) és PSTN hálózatok
  • Csapatjátékos attitűd
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás - német előny
  • Előnyök: TDM/VoIP protocolsok és call processing, (pl. SS7, ISDN, MGCP, SIP, SIP-T, H.323, transcoding, stb.) Microsoft Lync ismeretek, Sonus SBC ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.