www.cvonline.hu

Hálózatfelügyeleti munkatárs

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1192519

A világ egyik legnagyobb telekommunikációs és informatikai kutatással, szoftverfejlesztéssel foglalkozó multinacionális vállalatának megbízásából munkatársat keresünk azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Hálózati infrastruktúra felügyelete
  • Hálózati és rendszer hiba, leállás, szolgáltatás minőségromlás, szolgáltatás kiesés, tömegzavart okozó esemény észlelése
  • Az észlelést lehetővé tevő felügyeleti rendszerinformációk feldolgozása
  • Az egyéb töredékinformációk jelentőségének és összefüggéseinek felderítése és vizsgálata, valamint ezen tevékenység eredményeinek folyamatos kommunikálása a csoport belső és külső ügyfelei számára az aktuális üzleti folyamatokban rögzített csatornákon keresztül
  • A munkautasításoknak megfelelően kapcsolattartás a csoport külső és belső ügyfeleivel írásban és szóban (telefonon és e-mailben)
  • A társszolgáltatók és a beszállítók megkereséseinek fogadása, dokumentálása, a hatáskörbe tartozó események nyomon követése

Elvárások:
  • Informatika, elektronika, vagy egyéb műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • Vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • HFC, réz és IP hálózati és technológiai ismeretek
  • IP alapú szolgáltatásokhoz kötődő infrastruktúra, eszköz és provisioning rendszer ismerete
  • IP alapú szolgáltatásokhoz kötődő szoftver, hardver ismeretek (Windows, Linux, Unix, Voip)
  • Hálózati alkalmazások, és Internetes tartalom szolgáltatásokat alapos ismerete, hibafelismerési és elhárítási tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete elsősorban írásban
  • Több műszakos, megszakítás nélküli munkarend szerinti munkavégzés vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés és cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy vezető multinacionális szervezetnél
  • Stabil hátterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • IX. kerület

Kategória
IT / Informatika
Régió