www.cvonline.hu

Hálózatfejlesztési vezető

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Hálózatfejlesztési vezető (1 fő)

Mi a Bubbles?

Jelenleg 20 üzlettel működő non-stop önkiszolgáló mosoda hálózat, mely Magyarországon piacvezető, innovatív technológiát és szinte egyedülálló szolgáltatást kínál. A cég 100%-ban magyar tulajdonú, stabil pénzügyi hátérrel rendelkező zártkörű részvénytársaság.

Fő feladat: a Bubbles hazai növekedésének elősegítése és meglévő üzlethálózat működésének felügyelete, üzemeltetési feladatok és folyamatok kidolgozása, rendszerezése, automatizálása, dokumentálás

Cél: 2016-os évben 30-45 saját üzletből álló hálózat kialakítása, melynek fókusza Budapest és elsősorban vidéki nagyvárosok. A meglévő és folyamatosan bővülő üzletek megfelelő színvonalon történő napi működések biztosítása, a „felügyelet” nélküli üzletek üzemeltetésének minél jobban automatizált és standardizált működtetésének kidolgozása.

Közvetlen munkatársak:

  • Kb 10-15 üzletenként 1-1 fő operációs vezető (üzemeltetés)
  • 1-2 fő site aquisitor – új üzlethelyiségek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása, szerződés előkészítés, közműátírások

Részletes feladatok:

  • Hálózati forgalmi eredmények figyelése, kimutatások készítése, előjelzés ha a forgalmi mutatók csökkennek
  • Üzemeltetési feladatok dokumentálása, eljárások és utasítások kidolgozása, mely segíti a gyorsabb hatékonyabb üzemeltetés biztosítását
  • Az üzletek megfelelő állapotának biztosítása, havi riport rendszer kialakítása, nyomon követése
  • Szerviz és fenntartási feladatok kidolgozása
  • Új üzletek integrálása a meglévő rendszerbe
  • Új üzletek felkutatásának felügyelete, határidők, célok meghatározása, akvizitori munka ellenőrzése

Közvetlen riportolás

  • Vezérigazgató felé

Elvárt profil:

  • rugalmas, műszaki, jogi és pénzügyi érzékkel is rendelkező, proaktív, nagyfokú önállóság, felsőfokú végzettség, hálózatfejlesztésben, kiskereskedelmi szolgáltató egységek üzemeltetésében tapasztalat

Céges juttatás:

  • mobiltelefon, üzemanyag elszámolás, laptop

Munkavégzés helye:

  • 95% Budapest
  • 5% vidéki utazás

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő