www.cvonline.hu

HÁLÓZATFEJLESZTÉSI MENEDZSER

  • A hirdetés 890 napja lejárt

A holland alapítású Aegon csoport több mint 40 millió ügyfelet szolgál ki a világ több mint 20 országában. Az Aegon Magyarország, melyet a Figyelő Top 200 zsűrije 2014-ben az év pénzintézetének választott, a hazai biztosítási, valamint befektetési piac jelentős szereplője.

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. Aegon Lakástakarék Tanácsadó hálózatába vállalkozói formában munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: az ország egész területe

Feladatok:

  • új értékesítési csoportok kiválasztása, értékesítési vezetők, értékesítők felvétele,
  • új munkatársak betanítása, betanításának kontrollja,
  • mentorálás, közös értékesítés,
  • folyamatos teljesítményértékelés, fejlesztés,
  • oktatási programok kidolgozása,
  • munkatársak napi munkájának támogatása, riportok készítése a vezetés felé,
  • megyei szintű szakmai képzések megtartása,
  • beszámolás az értékesítési vezető felé.

Elvárások:

  • lakástakarékpénztári, banki, biztosítási értékesítési tapasztalat,
  • felsőfokú és/vagy szakirányú pénzügyi végzettség,
  • széles kapcsolatrendszer értékesítési területen,
  • siker és eredményorientált szemléletmód, proaktivitás,
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek,
  • számlaképesség.

Előnyt jelent:

  • hálózatépítési tapasztalat,
  • tréneri, értékesítés támogatói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • multinacionális vállalati környezet,
  • csapatszellem,
  • rugalmas munkaidő beosztás,
  • fix + teljesítménnyel arányos jövedelem.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szeretne részese lenni egy sikeres hálózat fejlesztésének, fényképpel ellátott önéletrajzát „hálózatfejlesztési menedzser” megjelöléssel 2015. február 15-ig töltse fel a Link megjelenítése címen.

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó