www.cvonline.hu

Hálózat üzemeltetői gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1035124

Feladatok:

  • Ügyfeleknél hálózat üzemeltetési feladatok megoldása
  • Projektekben való részvétel
  • Hálózati dokumentáció készítése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 20 óra vállalása hétköznap
  • Hálózati alapismeretek (switching, routing, TCP/IP ismeretek)
  • Angol nyelvtudás (szakmai angol nyelv ismerete)

Juttatások:
  • Azonnali kezdés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Cisco szolgáltatások és eszközök ismerete
  • Cisco CCNA vizsga, vagy tanfolyam
  • További gyártói minősítések/tapasztalat hálózati területről

  • Ha felkeltettük érdeklődésed várjuk önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "SOL-00".