www.cvonline.hu
Hálózat üzemeltető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1054795
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egyedi szoftverfejlesztés és üzemeltetés területén elismert magyar tulajdonú partnerünk csapatába keresünk
HÁLÓZAT ÜZEMELTETŐ munkatársat.
A cég az egyik legnagyobb központi államigazgatási szerv IT rendszerelemzési/ tervezési és fejlesztési feladatait látja el.
Dinamikusan fejlődnek, több magyarországi kirendeltséggel rendelkeznek. (Budapest; Eger)

Feladatok:
- Hálózati infrastruktúra üzemeltetése
- Tűzfalak és felügyeleti alkalmazások üzemeltetése
- Dokumentációk készítése, karbantartása
- Eseménynaplók elemzése
- Problémák, hiányosságok feltárása
- Új rendszerek bevezetésében való részvétel

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett 3 éves tapasztalat
- Erős hálózati (tcp/io, switching/routing) ismeretek
- Hálózatbiztonsági (tűzfalak, IPS/IDS) ismeretek
- Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
- Rugalmasság, terhelhetőség, alaposság
- Angol nyelvű dokumentáció olvasása és használata

Előny:

- Cisco és Juniper eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Terhelés elosztó üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Unix/ linux ismerete
- snmp alapú monitoring rendszerek üzemeltetése
- SAN hálózat alapismerete

- versenyképes jövedelem
- egyéb juttatások (pl. cafeteria)
- fejlődési lehetőség (pl. tanfolyamok)
- kellemes irodai környezet
- szakmailag jól felkészült, együttműködő csapat

Kategória
IT / Informatika
Régió