www.cvonline.hu
Hálózat Üzemeltető Gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 836992
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Egyszerűbb 2nd level incidens kezelési feladatok ellátása (alacsony prioritású hibajegyek, taskok, végrehajtása), Cisco hálózati eszközökből (elsősorban switchek, routerek, wireless eszközök) álló kis és közepes méretű hálózatoknál, egy kiemelt, világméretű hálózattal rendelkező ügyfélnél.

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Hálózati alapismeretek (Cisco CCNA szint)
  • Önállóság, probléma felismerési- és megoldási készség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Logikus gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos jogviszony

Előny

  • Erős angol nyelvtudás
  • Befejezett vagy folyamatban lévő emelt szintű Cisco tanulmányok.
  • Microsoft Office 2010 szoftverek használatának ismerete (Word, Excel)

Amit kínálunk

  • Segítségnyújtás diplomamunkához
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Betekintés egy globális hálózat menedzsmentjébe
  • Jó munkahelyi légkör, segítőkész kollégák, kiemelkedő munkakörülmények
  • Magas színvonalú, igényes infrastruktúra a munkavégzéshez
  • Gyakornoki juttatás
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81295

PROFIL