www.cvonline.hu
Hálózat Üzemeltető gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 745215
lejárt
FELADAT

Feladatok

Hálózati   diagramok és dokumentációk ellenőrzése, aktualizálása, megtervezése, CISCO   hálózati eszközökből (elsősorban switchek, routerek, wireless eszközök) álló   kis és közepes méretű hálózatoknál, egy kiemelt, világméretű hálózattal   rendelkező ügyfélnél.

Elvárások

 - Folyamatban lévő, nappali tagozatos jogviszony

 - Hálózati alapismeretek

 - Microsoft Office 2010 szoftverek használatának   ismerete (Word, Excel)

 - Rajzolóprogramok alapszintű használatának   ismerete (Microsoft Visio 2010)

 - Angol nyelvtudás (legalább dokumentáció-olvasás   szintjén)

 - Önállóság, probléma felismerési- és megoldási   készség

 - Megbízhatóság, precizitás

 - Logikus gondolkodás

 - Heti minimum 30 óra munkavégzés vállalása

Előnyök:

 - Erős angol nyelvtudás

 - Jó prezentációs készség

 - Befejezett vagy folyamatban lévő, Cisco   tanulmányok

  -Rajzolóprogramok alapszintű használatának   ismerete (Microsoft Visio 2010)

Amit kínálunk

 - Segítségnyújtás diplomamunkához

  -Szakmai fejlődési lehetőség

 - Betekintés világszintű hálózati   menedzsmentjébe

 - Jó munkahelyi légkör, segítőkész kollégák,   kiemelkedő munkakörülmények

 - Magas színvonalú, igényes infrastruktúra a   munkavégzéshez

 - Gyakornoki juttatás

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79850

PROFIL