www.cvonline.hu
Hálózat Üzemeltető (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 758920
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Elhárítási és konfigurálási feladatok WAN környezetben

 - 2nd level támogatás (Platform Operations, IPLS)

Elvárások

 - Középfokú végzettség

 - Minimum 1 év hálózat üzemeltetési területen szerzett tapasztalat

 - CCNA vizsga vagy annak megfelelő tudás

 - Switching és Routing WAN/LAN, TCP/IP ismerete

 - MS Office ismerete

 - Gyors tanulási és tudásátadási készség

 - Csapatjátékos

 - Ügyfélközpontú gondolkodásmód

 - Független, kezdeményező, rugalmas személyiség

 - Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

 - Műszakos munkavégzésre való hajlandóság

 - Középszintű angol és alapszintű német nyelvtudás

Előnyök:

- CCNP vagy CCIP ismerete

- Juniper ismerete

- SDH ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79985

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen